Úvodní stránka » Aktuality » Pardubice - 25.1.2014

Dlouhou zimu si můžete zpestřit saunovými ceremoniály a zážitkovým saunováním v sobotu 25. ledna v pardubickém aquaparku. Speciální host – mistr ČR v saunových ceremoniálech, Jaroslav Pallas, předvede saunovou show. Celé odpoledne a večer bude patřit zážitkovému saunování, které je i u nás stále oblíbenější.

Polévání kamenů vodou s vonnou esencí, nápadité rozhánění horkého vzduchu po sauně ručníky a vějíři, saunová kosmetika v podobě medu a soli - to vše je novým trendem pro saunování. V sobotu před obědem se uskuteční i speciální ceremoniály věnované dětem a rodinám.

Pro děti a pro rodiny jsou připraveny speciální ceremoniály již od 11 hodin. Esence provoní saunu, barevná světla vykouzlí atmosféru a nové saunové zážitky čekají na nejmenší návštěvníky a jejich rodiče. Program bude pokračovat saunovými ceremoniály a zážitkovým saunováním v hodinových intervalech.  Návštěvníci se mohou těšit na tradiční, cizokrajné a speciální vonné esence.

Saunový animátor, Jaroslav Pallas, je ve světovém žebříčku saunerů na 8. místě. Loni získal mistrovský titul v oficiálním mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, je vicemistrem mezinárodní Velké ceny ČR v rámci SaunaFestu. V jeho podání v Aquacentru Pardubice uvidíte saunovou show Noční Paříž, ceremoniál Indiánský sen nebo novinku s názvem Divočina. O pohodu návštěvníků se budou starat tři zkušení saunoví animátoři. Tradiční saunové ceremoniály doplní show ceremoniály, kdy na návštěvníky čeká hudba, příběh, speciální nasvícení nebo kostýmy. Přijďte se podívat na to nejlepší ze zážitkového saunování v ČR. Přijďte navštívit mistrovské saunové divadlo!

„Pravidelné saunování je součástí zdravého životního stylu. Pravidelnou návštěvu saun 1x týdně doporučujeme i rodinám s dětmi. Zážitkové saunování zpestřuje pobyt v sauně a nabízí nové zážitky. Vyzkoušejte si speciální saunové ceremoniály, saunové peelingy a prožijte nezapomenutelný den v Aquacentru Pardubice. Saunové ceremoniály mají tradici zejména v Německu a Rakousku a nyní se stávají oblíbené i v ČR“ zve Pavel Hofrichter z České asociace wellness.

Mediální partneři

Odborné záštity

 
 

Aktuální novinky:SaunaFest na facebooku


SaunaFest pořádá:

Pavel Hofrichter, 
Saunový mág
v produkci Rain.cz
  
ve spolupráci s
Aquapalace Praha
 
pořadatelem soutěží
a kvalifikace Aufguss WM je
Česká asociace saunérů
v soutěžní licenci 

  
 SaunaFest se pořádá se záštitou 
Asociace pracovníků v regeneraci
Asociace bazénů a saun ČR

 

 


Czech National Sauna Master Team

 


 

Saunový newsletter:

Získejte saunové novinky jako první! Vyplňte svůj email zde a budeme vám posílat pravidelné tipy na saunové akce