Úvodní stránka » Historie SF » SaunaFest 2015 » Pro účastníky
SaunaFest je festivalem zážitkového saunování a již potřetí láká na skvělou podívanou. V půlce února se na Pardubicku sejdou milovníci saunování a saunoví animátoři z různých koutů světa. Připraveno je 40 soutěžících, šedesátka soutěžních saunových ceremoniálů, speciální saunové show hostů, nové vonné esence a saunové ingredience, procedury jako severské metličkování v ruské baňi, finské saunování, italský hammam atd. Sobotní večer je věnován soutěži Mistr ručníku mimo saunu a skvělé zábavě do ranních hodin s DJ Radovanem Myslíkem.

Místo konání: Cedrus Spa (Golf&Spa Kunětická hora)
Termín konání: 13. - 15. února 2015
Pátek: 10 - 18 hodin soutěžní program + doprovodné programy, 18-01 saunová noc, soutěžní program
Sobota: 9 - 19 hodin soutěžní program + doprovodné programy   
Neděle: 9 - 15 hodin soutěžní finále + doprovodné programy

Co s sebou: Návštěvníkům doporučujeme vzít si vlastní župany, ručníky a wellness obuv!

SaunaFest je mezinárodní soutěžní přehlídka saunových ceremoniálů. Přijďte zažít přes 60 saunových ceremonálů na jednom místě.
Předprodej vstupenek najdete v našem e-shopu. Koupit si můžete vstupenky na 3 hodiny, na celý den nebo na všechny 3 dny. Možno je i objednat si ubytování přímo v Golf&Spa Kunětická hora.
Dopravu na místo konání naleznete na stránce O Cedrus spa.
SaunaFest  SaunaFest  SaunaFest  SaunaFest


Vstupenky na festival a pobytové balíčky jsou již k dispozici. Na milovníky saunování čeká velkolepá podívaná: SaunaFest 2015 nabídne vedle soutěžních saunových ceremoniálů také exhibice zahraničních hostů a bohatý doprovodný program. Sami návštěvníci si budou moci absolvovat vybrané saunové procedury - hammam, ruské metličkování, beauty procedury jako například solný peeling nebo medovou saunovou kosmetiku.
 
Soutěžící saunéři patří mezi ty nejlepší v ČR a právě oni předvedou své pojetí zážitkového saunování v oficiálním Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech. Jde prakticky o desetiminutové divadlo v sauně, příběh doprovázený hudbou a světelnými efekty, při němž saunér polévá kameny na kamnech vodou s vonnou esencí a následně horký vzduch rozvíří. Nejen odborná porota, ale i samotní návštěvníci následně hodnotí jak celkové provedení, tak vhodnost vybraných vonných esencí nebo komunikaci s návštěvníky. Výherce českého mistrovství čeká cesta na mistrovství světa a další zahraniční soutěže. Vítěz pak získá zájezd jachtou Silva podél Chorvatských ostrovů od CK Natur Travel a další hodnotné ceny. 
 
V rámci SaunaFestu proběhne také druhá, mezinárodní soutěž – Velká cena ČR v saunových ceremoniálech. V ní se čeští saunéři utkají o přízeň poroty s těmi nejlepšími saunéry z různých koutů světa. SaunaFest se za krátkou dobu své existence stal jednou z nejprestižnějších evropských saunových událostí. Provozovatelé saun a wellness rezortů vidí v SaunaFestu obrovskou inspiraci a možnost spatřit světovou špičku v saunových animacích na jednom místě.
 
"Smyslem SaunaFestu totiž není jen samotná soutěž. Chceme návštěvníky zároveň upozornit na důležitost pravidelného saunování, které má příznivý dopad na zdravý životní styl," říká saunový mág Pavel Hofrichter, člen představenstva České asociace wellness, odborník na zážitkové saunování a ředitel produkční společnosti RAIN.cz, která zajišťuje organizaci akce. 
 
Akce je pořádána ve spolupráci s Českou asociací wellness a Asociací pracovníků v regeneraci a pod záštitou Asociace českých aromaterapeutů a Asociace bazénů a saun ČR.
 
Vstupenky můžete zakoupit v našem e-shopu.

Mediální partneři

Odborné záštity

 
 

Aktuální novinky:SaunaFest na facebooku


SaunaFest pořádá:

Pavel Hofrichter, 
Saunový mág
v produkci Rain.cz
  
ve spolupráci s
Aquapalace Praha
 
pořadatelem soutěží
a kvalifikace Aufguss WM je
Česká asociace saunérů
v soutěžní licenci 

  
 SaunaFest se pořádá se záštitou 
Asociace pracovníků v regeneraci
Asociace bazénů a saun ČR

 

 


Czech National Sauna Master Team

 


 

Saunový newsletter:

Získejte saunové novinky jako první! Vyplňte svůj email zde a budeme vám posílat pravidelné tipy na saunové akce