Úvodní stránka » Historie SF » SaunaFest 2016 » Týmová soutěž

Týmová soutěž


Divoké Kočky
 

Edita Kičková

Michaela Schönová

Pocházím z Tábora a saunový svět je pro mne vším. Saunerství mě oslovilo natolik, že bych se nejraději věnovala jenom této činnosti. Věnuji se tomu pouze pár měsíců,ale myslím,že výsledek začíná být lepší a lepší. Nápadů na ceremoniály v hlavě nosím spoustu,takže myslím,že se máte na co těšit...  Jsem saunérka pocházející z malé vesničky v horách s názvem Nové Losiny v samotném srdci Jeseníků. Mé jméno je Michaela a působím převážně na saunových eventech SaunaFestu na cestách a na různých školení. Na saunových ceremoniálech mě baví práce s hudbou a příběhem, setkávání se s novými lidmi, práce s dětmi a s vonnými esencemi. Nejvíc jsem spokojená, když můžu udělat radost ostatním lidem :-). Saunovým ceremoniálům se věnuji cca 2 roky.
   
Česká Republika

Česká Republika

Mission Impossible
   

Pavel Horák

Jakub Krejčí

Jmenuji se Pavel Horák a jsem saunér v Aquapalce Praha. Saunové ceremoniály provádím rok. Nejvíce mě baví práce s ručníky, alchymie s éterickými oleji dynamika ceremoniálu a kontakt s návštěvníky. Jsem saunařem Aquapalace dva roky. Na ceremoniálech mám nejraději kreativitu se kterou je mohu dělat.
Domovská sauna: Aquapalace Praha Domovská sauna: Aquapalace Praha
Česká Republika

Česká Republika

Osamělý Jezdec
   Jiří Žákovský (CZ)

Ondřej Sochůrek

Jiří Žákovský

Saunovým ceremoniálům se věnuji již druhým rokem. Jako saunér jsem se seznámil s mnoha lidmi, kteří ovlivnily moji kariéru. Za předchozí rok jsem byl oceněn na soutěžích Saunafest 2015 a Sauna WM 2015. Mistr ČR 2015
  Domovská sauna: Infinit STEP
Česká Republika

Česká Republika

Růžový Panter
 Martina Houdková (CZ)  Lukáš Poluk (CZ)

Martina Houdková

Lukáš Poluk

Žiji v Holicích, SC mám jako koníčka zhruba 3 roky (neživím se tím). Pravidelně jednou týdně dělám dva mini SC v mini sauně pro řádově 12 lidí ve sportovně relaxačním centru HCentrum Staré Hradiště. :) Rodilý Pražák ze Saunie Praha, na saunových ceremoniálech mě nejvíce baví kontakt s návštěvníky. Saunovým ceremoniálům se věnuji 4 roky.
Domovská sauna: HCentrum Pardubice Domovská sauna: Největší městská sauna - Saunia Praha
Česká Republika

Česká Republika

Jack ručníkovač
   

Ondřej Králíček

Eliška Blažková

Pocházím z východních Čech. V Praze studuji vysokou školu. Působím ve společnosti Saunia. Na ceremoniálech mě nejvíce Baví možnost uskutečnit svoje nápady a využít je pro zábavu moji i mého okolí. Pocházím z Prahy a zde se také nachází má domácká sauna. Saunovým ceremoniálům se věnuji od listopadu 2015. To, co původně začalo jako pouhý zajímavý přivýdělek ke studiu, se velice rychle změnilo v lehkou posedlost a způsob jak se fyzicky i kreativně vybít, přičemž i poskytnout radost a uvolnění lidem kolem sebe.
Domovská sauna: Největší městská sauna - Saunia Praha Domovská sauna: Největší městská sauna - Saunia Praha
Česká Republika

Česká Republika

Pomáda

Lucie Dvořáková

Daniel Svoboda

Saunování se věnuji od roku 2014 a je to takový způsob relaxace, i když práce s ručníkem je občas dřina. Nejvíce mě baví zážitkové ceremoniály, kde se spojí saunování s prvky divadla, které mám také moc ráda. Pocházím z Prahy k saunování jsem se dostal přes práci plavčíka v Aquapalace a rád mávám všechny ceremoniály a obvzvlášť ty silné.
Domovská sauna: Aquapalace Praha Domovská sauna: Aquapalace Praha
Česká Republika

Česká Republika

Danzon No.2
   

Ivana Suchá

Aleš Kohout

Saunové ceremoniály dělá již 7 let. Nejvíce mě baví práce s vějířem a pestré masky. Mou hlavní profesí je muzikálový herec, můžete mě vídat především na plzeňské scéně. Sauna je mým velkým koníčkem a co se speciálních ceremoniálů týká... nezapřu svůj divadelní původ. Svá vystoupení stavím hlavně na hereckých akcích a vtipných etudách ( jako například v ceremoniálech Mozart!, Sing Swing Gentleman, Malý princ), ale také na zpívání v sauně. V mém repertoáru saunových show najdete i taková muzikálová díla jako Fantom opery nebo Jesus Christ Superstar.
Domovská sauna: Aquapalace Praha Domovská sauna: Aquapalace Praha
Česká Republika

Česká Republika

Mediální partneři

Odborné záštity

 
 

Aktuální novinky:SaunaFest na facebooku


SaunaFest pořádá:

Pavel Hofrichter, 
Saunový mág
v produkci Rain.cz
  
ve spolupráci s
Aquapalace Praha
 
pořadatelem soutěží
a kvalifikace Aufguss WM je
Česká asociace saunérů
v soutěžní licenci 

  
 SaunaFest se pořádá se záštitou 
Asociace pracovníků v regeneraci
Asociace bazénů a saun ČR

 

 


Czech National Sauna Master Team

 


 

Saunový newsletter:

Získejte saunové novinky jako první! Vyplňte svůj email zde a budeme vám posílat pravidelné tipy na saunové akce