Úvodní stránka » Výsledky

Výsledky SaunaFestu 2017

Zde najdete výsledky soutěží pořádaných na SaunaFestu 2017 v galerii. 

Další informace a aktuality najdete na našem FB. 


Výsledky SaunaFestu 2016

PDF verze výsledkové listiny zde.


Výsledková listina SaunaFestu 2015

Mistrovství ČR v Saunových
ceremoniálech 2015

1. Jiří Žákovský
2. Jaroslav Pallas
3. Ondřej Sochůrek
4. Michal Přeučil
5. Judita Műllerová
6. Lukáš Poluk

Velká cena ČR - Grand Prix 2015
v Saunových ceremoniálech

1. Jaroslav Pallas (CZ)
2. Dawid Wasowicz (PL)
3. Tibor Zsebedics (HU)
4. Dawid Bochen (PL)
5. Jiří Žákovský (CZ)
6. Renato Cazzolato (IT)
7. Ondřej Sochůrek (CZ)
8. Luka Lorger (SI)
9. Rita Faskerti (HU)
10. Lukasz Stajno (PL)

Windstorm Master 2015
- nejsilnější úder ručníkem

1. Egri Csaba (HU)
2. Abdon Chovaneček (CZ)
3. Jiří Žákovský (CZ)
4. Dawid Wasowicz (PL)
5. Lukasz Stajno (PL)
6. Mario Santini (IT)
7. Balint Decsi (HU)
8. Michal Přeučil (CZ)
9. Nicola Fabbianelli (IT)
10. Jaroslav Pallas (CZ)

Objev roku
Ondřej Sochůrek

Speciální cena za esence
Jiří Sonntag

 Mistr Ručníku 2015
1. Jiří Žákovský (CZ)
2. David Wasowicz (PL)
3. Sebastian Dziurski (PL)
4. Lukasz Stajno (PL)
5. Abdon Chovaneček (CZ)
6. Jaroslav Pallas (CZ)
7. Renato Cazzolato (IT)
8. Tímea Végh (HU)
9. Benoit de Bock (BG)
10. Daniel Kubošek (CZ)
11. Lukáš Poluk (CZ)
12. Rita Faskerti (HU)
13. Ondřej Sochůrek (CZ)
14. Tibor Zsebedics (HU)
15. Mario Santini (IT)
16. Sándor Végh (HU)
17. Ilonka Kunkic (HU)
18. Egri Csaba (HU)
19. Anita Reščenko (LV)
20. Harald Kriegler (AU)

1. Oficiální Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, 3. ročník

Ke stažení - výsledky v PDF



2. Grand Prix Czech Republic - otevřená mezinárodní soutěž, 3. ročník

Ke stažení - výsledky GRAND PRIX CZECH REPUBLIC

Další infografika - výsledky semifinále.
 

3. Mistr ručníku - originální soutěž SaunaFestu, 2. ročník

4. Windstorm Master 2015 - doprovodná soutěž SaunaFestu

 


Výsledková listina SaunaFestu 2014:  

Mistrovství ČR v Saunových ceremoniálech 2014 - výsledky
1 Lukáš Poluk
2 Jaroslav Pallas
3 Judita Mullerová
4 Jiří Malina st.
5 Jiří Malina ml.

Velká cena ČR - Grand Prix 2014 v Saunových ceremoniálech
1 Renato Cazzolato
2 Fabian van Dijk
3 Jaroslav Pallas
4 Tibor Zsebedics
5 Luca Brighi
6 Lukáš Poluk
7 Janis Pavlovics
8 Sebastian Dziurski
9 Attila Tompek
10 Jiří Malina ml.

 





Výsledky SaunaFestu 2013:

Velká cena ČR - mezinárodní mistrovství v saunových ceremoniálech:


1. Fabian Van Dijk (NL)
2. Jaroslav Pallas (CZ)
3. Luca Brighi (IT)

4. Sebastian Dziurski (PL)
5. David Wasowicz (PL)
6. Renato Cazzolato (IT)
7. Lukáš Poluk (CZ)
8. Czaba Egri (HU)
9. Attila Tompek (HU)
10. Jiří Sonntag (CZ)

11. Tomáš Boháč (CZ)
12. Marco Rizzato (IT)
13. Helena Kopřivová (CZ)

Celkový počet soutěžících: 18

Oficiální mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech 

1. Jarda Pallas, Cedrus Spa
2. Lukáš Poluk, Praha

    pro první dvě místa je zajištěna účast ve světovém mistrovství za ČR

3. Helena Kopřivová, Wellness Horal

4. Jiří Sonntag, Relax centrum Kolštejn
5. Jiří Němec, Wellness Hotel Frymburk
6. Tomáš Boháč, Wellness Horal
7. Jiří Malina, Wellness Horal 
8. Tomáš Kocman, Strnadovský Mlýn
9. Lenka Jurková, THERAPON 98 Kopřivnice
10. Šárka Jalůvková, THERAPON 98 Kopřivnice

Děkujeme všem za účast!

 

 







 



 





    


Aktuální novinky:SaunaFest na facebooku


SaunaFest pořádá:

Pavel Hofrichter, 
Saunový mág
v produkci Rain.cz
  
ve spolupráci s
Aquapalace Praha
 
pořadatelem soutěží
a kvalifikace Aufguss WM je
Česká asociace saunérů
  
 SaunaFest se pořádá se záštitou 
Asociace pracovníků v regeneraci
Asociace bazénů a saun ČR



 


Czech National Sauna Master Team




Saunový newsletter:

Získejte saunové novinky jako první! Vyplňte svůj email zde a budeme vám posílat pravidelné tipy na saunové akce