Úvodní stránka » SaunaFest 2017 » Soutěžní vystoupení

ČTVRTEK 30.3. 2017

14:00 HOST SF Nephat Mwangi
15:00 TEAM Eliška Blažková + Michal Přeučil: Vyprávěj
15:40 Pavel Horák: Kóta 742
16:20 Jiří Žákovský: Hora
17:00 Jakub Krejčí: Kokosy na sněhu
17:30 Jan Pokštefl: Pulp Fiction
18:00 TEAM Jakub Krejčí + Pavel Horák: Láska z pasáže
18:30 Petr Staněk: Cesta Druida
19:30 Edita Angelika Kičková: Mrtvá nevěsta
20:00 TEAM Petr Staněk + Ondřej Králíček: 
Star Wars Sauna one story 
20:30 Ondřej Sochůrek: Louskáček
21:00 David Janík: V jako Vendeta
22:00 HOST SF Tibor Zsebedics

PÁTEK 31.3. 2017

10:00 HOST: Hans Berendse
10:30 Nikola Janková: Neznámý prvek 
11:00 Daniela Dostálová: Smysl života
11:30 TEAM Tereza Madarászová + Daniel Fekete: Láska za času sultánů
12:00 Jiří Sonntag: Mrtvá a živá voda z Bretaně
12:30 Kateřina Šmídová:
13:00 TEAM Jakub Krejčí + Anežka Zídková: Titanic
13:30 Jan Tomanec: Beywatch
14:00 TEAM Daniel Svoboda + Lucie Dvořáková: Bonnie and Clyde
14:30 Veronika Cikánová: Druhá Šance
15:00 HOST: Mario Santini
15:30 Jiří Němec: Pouť do Říma
16:00 Daniel Svoboda: Bojovník silnic
16:30 Vojtěch Minarčík: Poslední samurai
17:00 Michal Přeučil: Operace Z
17:30 Martin Binder: Svitek moci
18:00 HOST: Sebastian Dziurski
18:30 Ivana Minaříková: Mateřství
19:00 Ondřej Králíček: Praotec Čech
19:30 Eliška Blažková: "It Don't Mean a Thing If It Ain't Got That Swing!"
20:00 HOST: Lisa Pobre Christensen


SOBOTA 1.4. 2017

9:30 Tímea Végh: Evita
10:00 Daniel Kubošek: Duša cestovatela
10:30 Tibor Zsebedics: Crazy Proffessor Einstein
11:00 FINÁLE Mistrovství ČR 
11:30 Sebastian Dziurski: Gold Medal Daddy
12:00 FINÁLE Mistrovství ČR
12:30 Petra Surová: Therapy by love
13:00 FINÁLE Mistrovství ČR
13:30 Zsolt Szi-Benedek: Hungarian Huszár
14:00 FINÁLE Mistrovství ČR
14:30 Roberto de Gregorio: The homeless
15:00 FINÁLE Mistrovství ČR
15:30 Róbert Židek: Light in Darkness
16:00 FINÁLE Mistrovství ČR
16:30 Kristína Kianičková: Student live
17:00 Luboš Veselý: Potkaniar z Hamelnu
17:30 Michal Compel´: Magic Mike show
18:00 Sándor Végh: Dreams and destiny
18:30 Nephat Mwangi: African dancer
19:00 Mario Santini: Obelix e i romani
19:30 Marek Homza: Into the wild
20:00 Damian Rurarz: The Return of the King James
20:30 Hans Barendse: NOAH

NEDĚLE 2.4. - finále GRAND PRIX a saoutěže MČR - týmy







 



 





    


Aktuální novinky:SaunaFest na facebooku


SaunaFest pořádá:

Pavel Hofrichter, 
Saunový mág
v produkci Rain.cz
  
ve spolupráci s
Aquapalace Praha
 
pořadatelem soutěží
a kvalifikace Aufguss WM je
Česká asociace saunérů
  
 SaunaFest se pořádá se záštitou 
Asociace pracovníků v regeneraci
Asociace bazénů a saun ČR



 


Czech National Sauna Master Team




Saunový newsletter:

Získejte saunové novinky jako první! Vyplňte svůj email zde a budeme vám posílat pravidelné tipy na saunové akce